Черно море губи с 0:1 от Лудогорец след първото полувреме на

...

На полувремето: Черно море - Лудогорец 0:1

Черно море губи с 0:1 от Лудогорец след първото полувреме на мача от XII кръг в Първа лига на " Тича ".

Гола вкара Марселиньо от фаул в 7-ата минута. Повторенията обаче демонстрираха, че нарушаване не трябваше да бъде отсъдено, защото топката удари гърдите, а не ръката на Мариян Огнянов.

Черно море заигра интензивно в търсене на равнене. В 13-ата минута Александър Цветков пробва шанса си с изстрел от границата на наказателното поле, само че му липсваше задоволително мощ и Ренан, пише Sportal.bg.

Малко по-късно след корнер Хасани от домакините шутира рисково с глава, само че топката мина край гредата. Гостите дадоха отговор с удари на Жоао Пауло и Анисе с глава, само че Емил Михайлов бе добре пласиран и избави.

В 37-ата минута Жоао Пауло напредна от центъра, само че би неприятно и вратарят Михайлов отклони в корнер. В случая можеше да подаде на намиращия се самичък пред вратата Вандерсон, само че постъпи егоистично.

Съставите:

ЧЕРНО МОРЕ:  33. Михайлов, 5. Станчев, 6. Цветков, 14. Божилов, 18. Зехиров, 19. Миланов, 21. Георги Илиев, 22. Огнянов, 23. Хасани, 66. Старокин, 73. Сукуп

ЛУДОГОРЕЦ:  33. Ренан, 6. Натанаел, 4. Сисиньо, 30. Моци, 32. Пластун, 12. Анисе, 18. Дяков, 84. Марселиньо, 92. Лукоки, 88. Вандерсон, 37. Жоао Пауло

Съдия: Ивайло Стоянов

Жълти картони : Зехиров/Сисиньо